Kariera

W związku z dynamicznym rozwojem oraz poszerzaniem oferty produktowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży IT

Zadania
  • realizacja celów sprzedażowych
  • pozyskiwanie nowych Klientów
  • utrzymywanie dobrych relacji ze stałymi Klientami
  • podnoszenie wyników sprzedaży
  • przygotowanie ofert i prezentacji handlowych
  • analizowanie potrzeb Klientów i doradztwo w zakresie doboru adekwatnych rozwiązań
  • dbanie o wizerunek firmy
Wymagania
  • podstawowa wiedza dotycząca zagadnień informatycznych
  • umiejętności szybkiego zdobywania wiedzy na temat nowych produktów i rozwiązań
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • samodzielność i kreatywność
  • rzetelność i systematyczność
  • chęć do pracy
Oferujemy
  • ciekawą pracę w dynamicznym, młodym zespole
  • rozwój zawodowy
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze, oraz motywujący system premiowania
  • dostęp do nowych technologii

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV na adres e-mail:
W tytule maila proszę podać nazwę stanowiska. kariera@ntipolska.com
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)